Kontakta oss

Undrar du över något?

Här kan du få svar på de vanligaste frågorna gällande försäljning. Om du undrar över något som har med våra produkter att göra, klicka här.

Vi hjälper dig med allt som har med er försäljning att göra. Hör av dig till oss om ni vill starta en försäljning eller vill veta mer om hur ni kan tjäna pengar till era mål genom att sälja våra produkter.

Du når oss på 031-709 56 50 eller info@newbody.se.

ÖPPETTIDER KONTOR
månd 8:30–17
tis–tors 8:15–17
fred 9–17

ÖPPETTIDER LAGER
månd–ons 8–17
tors 8–17
fred 9–17

Vi på Sälj/support:

Annelie Johansson
annelie@newbody.se
031-709 56 02

Annika Segerström
annika@newbody.se
031-709 56 97

Gemina Petersson Dubar
gemina.dubar@newbody.se
031-709 56 58

Philip Norén
philip.noren@newbody.se
031-709 56 90

Seija Larsson
seija@newbody.se
031-709 56 91

Stefan Lindqvist
stefan@newbody.se
031-709 56 96

Vegard Strömstad
vegard@newbody.se
031-709 56 07

Wenche Dissen
wenche@newbody.se
031-709 56 93